Kdo jsem

Jsem Šárka, maminka dvou dětí. Zároveň miluji klid a pozitivní lidi. Mám pozorovací talent a hlavně pořádek ve svých věcech, což naučím i vás.

Jak jsem na to přišla?

Vlastně už od dětství, kdy jsem vnímala na lidech v okolí, co nosí za oblečení a říkala si, jak nad ním asi přemýšlí. Moje největší záliba byla a doteď je, sedět v centru města (nejlepší podívaná je stejně na svatbách) a pozorovat náhodné kolemjdoucí, jak jsou oblečení. A podle toho, co mají na sobě určovat, kam jdou a jestli si dali tu práci, aby jim to podle jejich úsudku slušelo.

Zhruba v mých 15 se otevřely první obchodní řetězce a nastala nová éra hromadění věcí. Velký boom zrovna zažily hodně velký kalhotový zvonáče, holý pupík a záda! Doteď nechápu, že jsme s holkami ty odhalený roky ve zdraví přežily. Móda se neustále opakuje a když bych teď vytáhla ledvinku kupovanou z té doby, jak bych s ní honila parádu a nemusela si pořizovat obdobnou, protože je to zrovna "in". Vždycky jen s malou obměnou, ať už materiálu nebo způsobu nošení. Tenkrát se totiž ledvinky nosily zásadně vzadu.

Nicméně po několika letech nakupování už nebylo kam oblečení ukládat a přirozeně jsem se začala zajímat, co skutečně sluší mně, jaký materiál je mi příjemný a které kousky vynesu i za pár let. A to vše s přehledným systémem ve své šatní skříni i přesto, že prostoru na oblečení jsem nikdy moc neměla. Naopak se ukázalo, jak velká výhoda to pro nás všechny může být.

S tím šlo postupně ruku v ruce poznávání a objevování lokálních značek, jejichž produkty svou kvalitou a nadčasovostí předčí běžný mainstream. O svém talentu pozorovat, vytvářet a kombinovat outfity jsem se utvrdila v kurzu stylistů. Nebojte se oprášit staré origoš kousky ze všech dostupných skříní, které máte k dispozici.